HC Stadion Vrchlabí – Vrchlabí se doma postaví proti Chrudimi

Vrchlabí se doma postaví proti Chrudimi

04.09.2017

Další přípravné utkání se odehraje na domácím ledě, kde se Vrchlabí představí proti týmu z Chrudimi. HC Chrudim si v přípravě zahraje 9 zápasů, Stadion má zatím za sebou tři utkání z pěti. Navíc bude tento zápas speciální pro Martina Klementa, který z HC Stadionu odešel právě do chrudimského klubu.

Chrudim má za sebou zatím dvě přípravná utkání. Na konci srpna se na domácím ledě postavila proti Havlíčkovu Brodu, který porazil celkem snadno 6:2. Další domácí zápas odehráli v neděli, kdy k nim zajížděla HC Litomyšl. Po vyhrané první třetině si ale Chrudim musela na vítězství počkat až do poslední chvíle – zvítězila těsně 5:4. Kromě HC Stadionu mezi soupeře HC Chrudim patří také tým z České Třebové nebo Chotěboře.

Vrchlabští mají v přípravě naplánovaných pět utkání. Odehraná mají zatím tři, a to proti Trutnovu, kde prohráli poměrem 1:3, proti juniorům z Hradce Králové, který naopak porazili v prodloužení 5:4 na domácím ledě a v pátek HC Stadion zajížděl do Dvora Králové, kde nad nováčkem v lize zvítězil jednoznačně 6:0. V chrudimského dresu se po několika letech ve Vrchlabí objeví Martin Klement, pro kterého bude tento zápas rozlučkovým.

Utkání se odehraje v úterý 5. září od 18 hodin na vrchlabském zimním stadionu.