HC Stadion Vrchlabí – Tým HC Vrchlabí absolvoval setkání se starostou a poté s fanoušky

Tým HC Vrchlabí absolvoval setkání se starostou a poté s fanoušky

20.12.2008
Patrik Huber

V R C H L A B I - V pátek odpoledne čekala na vrchlabské hokejisty kulturní vsuvka, která jim určitě alespoň trochu pomohla odreagovat se od nabité sezony. Hráči vyměnili brusle za obleky a kravaty a vyrazili spolu s vedením klubu a realizačním týmem na radnici, kde je již čekal připravený starosta města Vrchlabí, pan Ing. Jan Sobotka. Na hráče čekal pestrý program. Nejprve si vyslechli pár slov od vrchlabského starosty a poté následoval přípitek s občerstvením. Následovalo společné foto. Hokejisté obdrželi i několik suvenýrů v podobě kalendáře a pamětního listu. Posléze se všichni přesunuli do clubu Victory, kam mohli již zavítat i fanoušci krkonošského klubu, neboť byla uspořádána autogramiáda. Na té dostal tým z Podrkonoší od svých fanoušků dárek v podobě brankářské hokejky. Fanoušci si pro podpisy svých miláčků dorazili v hojném počtu. Celá autogramiáda se nesla ve skvělé náladě a trvala zhruba hodinu.

Více fotek naleznete na stránkách Petra Krause, které najdete zde.