HC Stadion Vrchlabí – Sváteční turnaje mládeže HC Stadion Vrchlabí

Sváteční turnaje mládeže HC Stadion Vrchlabí

04.01.2017
Jana Poskerová

Sváteční prosincové dny patří v mládežnickém hokeji tradičně turnajům. Z Vrchlabí se do okolí rozjely žákovské kategorie a byly velmi uspěšné.

Ročník 2009
Nejmladší vrchlabská kategorie odehrála velmi dobrý turnaj v Jablonci nad Nisou, odkud kluci přivezli bronzovou medajli. Kluci odehráli pět zápasů, z toho tři vyhráli a umístili se tak na 3.místě.
Další den jeli kluci do Lomnice, kde skončili na 5.místě.

Ročník 2008 a 2007

O putovní pohár Trutnova se hrál 28.12. turnaj dvou kategorií a body se sčítaly, klukům z Vrchlabí se postavil soupeř z Trutnova, Jaroměře, Nového Města a Hradce. Kategorie 2008 vyhrála všechny své zápasy a po přidání bodů ročníku 2007 se vezlo zlato do Vrchlabí.

Mladší žáci

Tým mladších žáků jel bojovat o pohár do Nového Bydžova. Kluci se utkali s Bydžovem, Jičínem a Jabloncem, hrálo se 2 x 20 min a každá část byla brána jako jeden zápas. Po šesti vítězstvích tedy kluci přivezli do Vrchlabí Putovní pohár starosty Nového Bydžova.