HC Stadion Vrchlabí – Podepsány nové smlouvy na sezónu
A Team

Podepsány nové smlouvy na sezónu

23.05.2014
Jana Poskerová

Letní příprava začala také pro A-tým a zároveň už se podepisují smlouvy na novou sezonu. Přinášíme první dvě jména, které si trenér Řeháček připisuje do sestavy.

První krůčky na ledě a v hokejové výstroji udělal Tomáš Jirků ve Vrchlabí. Dres HC Stadion Vrchlabí si poprvé oblékl v sezóně 2011/2012, dvakrát držel nad hlavou pohár pro přeborníka kraje a oslavil také postup do II.ligy. Patří k odchovancům vrchlabského hokeje a své zkušenosti předává také nejmladším hráčům HC Krkonoše.

Druhým jménem v sestavě je Tomáš Bláha. Bláha začínal s hokejem ve Žďáru nad Sázavou a do Vrchlabí přišel v sezóně 2010/2011 z Pardubic. Po odchodu klubu z první ligy, strávil Tomáš rok v dresu Trutnova a do Vrchlabí nastoupil v sezoně 2012/2013, kdy s klubem vybojoval postup do II.ligy. Od začátku svého působení u HC Stadion je Bláha zapojen do práce s mládeží a trénuje pátou třídu.