HC Stadion Vrchlabí – Podaří se Stadionu přivést z Jablonce výhru?

Podaří se Stadionu přivést z Jablonce výhru?

17.03.2018
Lucie Horčičková

Nyní mají týmy za sebou dvě kola čtvrtfinále play-off a skóre je vyrovnáno na 1:1. Ke třetímu kolu zajíždí HC Stadion Vrchlabí, po vítězství na domácím ledě, na led k Vlkům do Jablonce. Svůj tým můžete jet do Jablonce podpořit již tuto neděli 18.března 2018 v 18 hodin.

První kolo odehrál Stadion ve středu 14.března 2018 na jabloneckém ledě, kde branky Michala Pšurného a Tomáše Bláhy k vítězství, bohužel, nestačily. HC Stadion Vrchlabí tak odjel domů s prohrou 2:6.
Druhé kolo čtvrtfinále play-off se odehrálo na vrchlabském ledě, na kterém zvítězil domácí tým 4:1. V první třetině nepadl gól ani na jedné straně. Přesilovky využil až na konci druhé třetiny Jan Hlaváč, který dostal vrchlabský tým do vedení. Třetí třetina však divákům podívanou vynahradila. Hned ve druhé minutě třetí třetiny využil zbývající části přesilovky Patrik Urban a poté o osm minut později zvýšil stav utkání na 3:0 Michal Procházka. Zanedlouho však skóroval i za Vlky Michal Nevyhoštěný a snížil tak skóre na 3:1. Do konce třetiny padl ještě jeden gól, jehož autorem byl vrchlabský hráč Tomáš Šťastný.