HC Stadion Vrchlabí – Patrik Urban svým gólem posunul a zároveň uklidnil středeční zápas
A Team

Patrik Urban svým gólem posunul a zároveň uklidnil středeční zápas

01.03.2017

Vedení o jednu branku je v hokeji strašně málo, zvlášť pokud do konce zápasu zbývá ještě patnáct minut. Navíc pokud jde o play off a je vyrovnaný stav série, to pak nepanuje klid ani v myslích hráčů, ani na střídačce.

Zklidnění napětí přinesl ve třetím zápase série gól Patrika Urbana, který za HC Stadion hraje již třetí play-off a čtvrtou branku Vrchlabí poslal do kolínské svatyně pět minut před koncem zápasu.

Můžeme říct, že čtvrtá branka vás hodila do určitého klidu, soupeři jste pět minut před koncem odskočili o dva góly.
Hráli jsme útočný hokej, nechtěli jsme se vpředu uzavřít. Viděl jsem, že Tomáš Jirků na mě kouká, najel jsem si a akce se nám podařila...

Zápas jste dotáhli do vítězného konce a získali i vedení v sérii.
Zápas byl stejný jako ty dva předcházející, bojovnost, hokej nahoru dolů. Myslím, že dnes jsme byli lepší a za vítězstvím jsme šli po celou dobu.

Ve čtvrtek se budete připravovat na čtvrté utkání?
Spíše si trochu odpočineme, trénink není povinný, bude to jen takové sklouznutí pro ty, co chtějí. Budeme mít spíše volno, abychom načerpali síly a v pátek na ně v Kolíně vlítli. Budeme rádi, když nás fanoušci přijedou podpořit, abychom vyhráli a v neděli to doma ukončili.

Čtvrtý zápas série se odehraje v Kolíně v pátek 3.3.2017 od 18:00. Pojeďte fandit se Supras Vrchlabí, místa v busu jsou ještě k dispozici.