HC Stadion Vrchlabí – K jabloneckým Vlkům na další přípravný zápas

K jabloneckým Vlkům na další přípravný zápas

01.09.2014

Již čtvrtý přípravný zápas absolvují vrchlabští hokejisté. Tentokrát zajíždějí na led Vlků z Jablonce, aby potvrdili formu a pokusili se zvítězit i v odvetném zápase. V prvním utkání udolal HC Stadion hráče Jablonce 4:3 po samostatných nájezdech.

HC Stadion Vrchlabí má za sebou jedno venkovní a dvě domácí utkání. V tom prvním podlehl kolínským Kozlům na jejich ledě 3:5, v ostatních zápasech se jim však dařilo, ačkoliv se výhra pokaždé „povedla“ až díky samostatným nájezdům. Doma proti Jablonci vrchlabští vyhrávali již 2:0, Vlci však dokázali srovnat skóre, prodloužení nerozhodlo a utkání dospělo do nájezdů, ve kterých byli šťastnější domácí díky Bláhovi. Ve druhém domácím přípravném zápase se jim takto podařilo udolat kolínské Kozly, ale tam byl hokej mnohem zajímavější. Kolín po druhé třetině vedl již 3:0, ale v poslední části domácí dokázali vyrovnat a posléze se také dostat do vedení 4:3. Na konci třetiny však Kozlové skórovali a utkání tak pokročilo do prodloužení. V nájezdech byli opět lepší domácí, rozhodující nájezd proměnil Půlpán a zdá se, že doma se bude Vrchlabí dařit.

Jablonec po prohře 3:4 na ledě Vrchlabí prohrál i následující zápas, ve kterém se Vlci střetli s pražskou Kobrou. Po několika herních chybách si Kobra Praha odvezla těsnou výhru 3:2. Jablonečtí hráči mají před sebou ještě několik přípravných utkání – konkrétně s trutnovským týmem a poté s týmem ze sousedního Německa. Vlci se tak na domácím ledě budou snažit vyrovnat skóre s vrchlabským HC Stadionem v přípravných utkání na 1:1.