Hokejový kemp se blíží! Příhlašte své děti do poloviny června

6.5.2017 | Klub

Pod vedením hráče A-týmu Tomáše Jirků pořádá HC Vrchlabí znovu zajímavý hokejový kemp pro děti narozené mezi roky 2006 a 2010. Pětidenní akce v polovině srpna nabízí kvalitní tréninky s individuálním přístupem, které pomohou vašim dětem v dalším hokejovém růstu. Další informace včetně přihlášek naleznete v článku a v sekci Hokejový kemp 2017.

Hokejový kemp se bude konat od neděle 13. srpna do čtvrtka 17. srpna. Děti čekají tréninkové jednotky na ledě i na suchu s individuálním přístupem trenérů a stravovacím a pitným režimem. Na účastníky také čeká celodenní výlet do Špindlerova Mlýna.

Akci stejně jako minulý rok vede útočník vrchlabského A-týmu Tomáš Jirků, který v klubu zároveň působí jako trenér mládeže.

Program akce a přihlášky ke stažení najdete v sekci Hokejový kemp 2017 na tomto odkazu.