HC Stadion Vrchlabí – HC Stadion představuje novou trenérskou dvojici
A Team

HC Stadion představuje novou trenérskou dvojici

29.04.2015
Jana Poskerová

Jiří Jakubec a Petr Hlaváč oznamují konec aktivní hráčské kariéry. Od května 2015 budou působit na trenérských pozicích u A-týmu HC Stadion Vrchlabí a mládeže HC Krkonoše. Jiří Jakubec zároveň přebírá funkci sportovního manažera.

Petr Hlaváč (1974) – poslední čtyři sezóny působil jako obránce HC Stadion Vrchlabí, jeho hokejová kariéra je spojena s druhou ligou v Kralupech nad Vltavou, Mostě a v Benátkách nad Jizerou. Nyní je jmenován do funkce trenéra A-týmu.

Jiří Jakubec (1973) – odchovanec Vrchlabí, jednatel klubu, hokejový útočník, který je spjat s Vrchlabím, dále pak působil v Pardubicích, Liberci, Jindřichově Hradci a Nové Pace. Poslední čtyři sezóny strávil v domovském klubu, zaštiťoval školičku bruslení a trénuje nejmladší hokejové kategorie. Od května bude zastávat funkci sportovního manažera a šéftrenéra mládeže, zároveň se bude podílet na trénování A-týmu společně s Petrem Hlaváčem.

Rozhovor s trenéry zveřejníme ve čtvrtek 30.4.