HC Stadion Vrchlabí – Do Vrchlabí zavítá Kobra Praha

Do Vrchlabí zavítá Kobra Praha

03.11.2016

Dvanáctým kolem pokračuje druhá hokejová liga. Tentokrát se proti sobě postaví HC Stadion a Kobra Praha. Domácí budou chtít pražským hráčům oplatit prohru z prvního vzájemného zápasu, kdy na ledě Kobry podlehli 0:6.

Sobotní soupeř Vrchlabí Kobra Praha aktuálně vévodí tabulce. Na kontě má 22 bodů za celkem sedm výher a jedné prohře v prodloužení. Sezonu začala Kobra Praha neúspěšným utkáním nad Sokolovem. Chuť si spravila na děčínském ledě, stejně jako vyhrála před domácími fanoušky nad Vrchlabím. Naopak utkání v Klatovech se pražskému výběru vůbec nepovedlo a odjel s prohrou 3:6. V posledních čtyřech kolech dokázala Kobra nahrát celkem 10 bodů, porazit dokázala Buldoky z Řisut, Baník Sokolov i Děčín. Bod získala za prohru v prodloužení na ledě v Klášterci nad Ohří.

HC Stadion Vrchlabí je v tabulce hned po Kobrou. Na kontě má pouze o jeden bod méně než jeho soupeř. Vrchlabským se naopak start do nové sezony podařil a v prvních šesti utkáních dokázal pětkrát zvítězit. Podlehl pouze Kobře. Další prohra přišla v zápase s Kláštercem, následovaná ale vysokým vítězstvím nad Sokolovem. HC Stadion prožívá střídavé (ne)úspěchy – v Děčíně prohrál v prodloužení, na bílinském ledě zvítězil 5:4 a v Klatovech na domácí nestačili poměrem 3:5. Celkově se ve venkovních zápasech Vrchlabí nedaří. Před domácími diváky je to ale jiné a dokázat to mohou právě proti Kobře Praha.

Zápas se odehraje na vrchlabském zimním stadionu od 18 hodin. Vrátí se Vrchlabí znovu na vrchol tabulky, nebo Kobra zvýší upevní svou pozici? Ve hře jsou také Buldoci z Řisut. Nepropásněte důležitý zápas a přijďte podpořit svůj tým!