HC Stadion Vrchlabí – Nový hlavní partner internetových stránek klubu HC Vrchlabí: společnost bet-at-home.com
A Team

26.09.2007
Aleš Strouha

Bet-at-home.com je licencovanou sázkovou společností s pobočkami v Rakousku a na Maltě. Byla založena ve Welsu v Rakousku roku 1999. V současné době je u bet-at-home.com zaregistrováno vice než 800 tisíc zákazníků. V České republice má v nyní již vice než 60 tisic zaregistrovaných sázejících.
Zaregistrujte se u bet-at-home.com a získejte zdarma 777 Kč!

S bet-at-home.com nyní dostanete automaticky 100% BONUS na váš první vklad. Vyberte si jednu z možností a proveďte váš první vklad na sázkařský účet. Jakmile budete mít vklad na svém účtu, můžete si vyzvednout až 777 Kč zdarma.

Veškeré informace o bonusové nabídce se dozvíte na www.bet-at-home.com