HC Stadion Vrchlabí – Čeká nás třetí zápas prvního kola play off

Čeká nás třetí zápas prvního kola play off

06.03.2018
Lucie Horčičková

Po prohraném druhém zápasu play-off na Kobře míří opět HC Kobra Praha na vrchlabský led. Po dvou odehraných zápasech je série 1:1. Přijďte svůj tým podpořit již tuto středu 7.března 2018 na vrchlabský zimní stadion v 18 hodin.

První utkání play-off se odehrálo v sobotu 3.3.2018 na vrchlabském stadionu, kde zvítězil domácí tým HC Stadion Vrchlabí v poměru 8:2. Kobra tak odjela domů s prohrou.
Ke druhému utkání zajel HC Stadion na pražský led, na kterém Kobře podlehl 2:7. Nejprve během první třetiny skórovala Kobra na 1:0, ale to si Stadion nenechal líbit a o minutu později vyrovnal stav utkání na 1:1. Během druhé třetiny vstřelila tři góly pouze Kobra a Stadionu se nedařilo stav utkání dorovnat. Na začátku třetí třetiny vstřelila Kobra svůj pátý gól a poté se podařilo i Martinu Filipovi snížit stav utkání na 2:5. Tento stav však nevydržel dlouho a do konce třetiny vstřelila Kobra ještě dva góly. Stav utkání tak skončil 7:2.

Přijďte naše hokejisty podpořit, bude to potřeba!