HC Stadion Vrchlabí – Druhý zápas prvního kola se odehraje na pražském ledě

Druhý zápas prvního kola se odehraje na pražském ledě

04.03.2018

První utkání prvního kola play off vyhrálo před domácími diváky Vrchlabí. Nejdříve ovládlo první třetinu, druhá část sice skončila nerozhodně 2:2, ale v poslední třetině vrchlabští zabrali, dali Kobře čtyři branky a rozhodli tak o prvním bodu v této sérii.

HC Stadion skončil po základní části na třetím místě, jeho soupeř Kobra Praha skončila na místě šestém. První kolo playoff začalo lépe pro Vrchlabí, které Kobru hostilo.
Hned v první třetině se domácím podařilo vstřelit dvě branky. Hostům se sice podařilo srovnat krok a prohrávali pouze o jednu branku, Stadion ale nenechal nic náhodě, ve třetí části ještě vstřelil další čtyři branky a zapsal si první bod. Tomáš Šťastný v tomto zápase skóroval třikrát připsal si i jednu asistenci.

Další zápas této série se odehraje v pondělí 5. března na pražském zimním stadionu od 18. hodin.