HC Stadion Vrchlabí – V sobotu přijíždí Jablonec

V sobotu přijíždí Jablonec

16.12.2016
Jana Poskerová

V sobotní podvečer se na vrchlabském zimáku odehraje 22. kolo mistrovských utkání. Do Vrchlabí přijede ke třetímu vzájemnému zápasu jablonecký tým.

Stav letošní série je vyrovnaný 1:1, stejně jako tomu bylo u Kobry, si oba týmy připsaly vítězství na domácím ledě. Vrchlabští hokejisté doma nastříleli do vlčí brány 10 gólu, stav utkání skončil 10:5, stejný počet branek vstřelili Vlci také na domácím ledě, akorát Vrchlabí se trefilo pouze 4x.
V tabulce je pořád velmi těsno, je jisté, že Kobra si po sobotním kole uhájí první pozici. Jablonec je aktuálně druhý a Vrchlabí na něj na třetím místě ztrácí pouze dva body. Dva body na třetího ztrácí také čtvrté Klatovy. Navíc Jablonec je teď ve výborné formě, má za sebou řadu sedmi utkání, kdy neutrpěl porážku a je jisté, že se na ledě rivala budou Vlci chtít předvést.

Zápas začíná tradičně v 18:00.