HC Stadion Vrchlabí – Letní novinky

Letní novinky

15.06.2016
Jana Poskerová

Suchá příprava se pomalu blíží ke svému zdárnému konci a na vrchlabské hokejisty tak čeká závěrečná tečka ve formě přátelského fotbalového utkání HC Stadion Vrchlabí x Fans HC Stadion Vrchlabí.

Fotbalové utkání
Fotbalový zápas se odehraje 1.7.2016 na fotbalovém stadionu Vejsplachy, úvodní kop je naplánován na 17:30. Za domácí nastoupí např. Jelínek, Kadavý, Filip, Urban, Šimoníček, Jirků, Bláha, Oppelt, Maďar, Kerekanič, za čarou pak bude povzbuzovat Láďa Bittner. V týmu by se také mohly objevit posily, které jsou v jednání a jejich jména by mohla být upřesněna na konci června.
Po zápase se tým přesune na Lážo plážo, kde bude od 19:30 probíhat ukončení suché přípravy u táboráku pro všechny týmy HC Stadion a HC Krkonoše, pro mládežnické kategorie bude možnost přespání ve stanech.

Příprava na ledě od srpna
Na led naskočí týmy v týdnu od 12.8., kdy probíhá také hokejový camp pro mládež.

Přátelské utkání Upozorňujeme, že některé termíny se ještě mohou měnit
19.8. Kolín x HCSV
23.8. HCSV x Juniorka Hradec Králové
25.8. HCSV x Litoměřice
26.8. HCSV x Finský II.ligový tým
1.9. Trutnov x HCSV
3.9. HCSV x Kolín
9.9. HCSV x Dvůr Králové/L

Nová jména budou upřesněna koncem měsíce června: "Nechci zveřejňovat, s kým jednáme, případně na koho máme zálusk, fanouškům poskytnu informace včas, ale až když bude jednání dotaženo do vítězného konce," vzkazuje Jiří Jakubec.