HC Stadion Vrchlabí – Čertovský hokej

Čertovský hokej

02.12.2014
Jana Poskerová

Všechny Vás srdečně zveme na ČERTOVSKY DOBRÝ HOKEJ! Kdy? 6. 12. 2014 od 18:00 HC Stadion Vrchlabí - HC Baník Sokolov

Milé, maminky, milí tatínkové, super holky a kluci, přijďte si užít prima čertovskou a hokejovou atmosféru k nám na zimní stadion. 06.12.2014 od 18:00 hod hraje náš tým se silným soupeřem ze Sokolova, takže se budeme mít na co dívat. Tatínkové, vemte maminky a děti, ať i oni si jednou vychutnají hokejovou atmosféru a společně s námi zafandí našim hokejistům!!!!!!!!!! Nezapomeňte na čertovské růžky a pomozte vytvořit pekelnou atmosféru u nás v kotli a zaplnit ho tak, jak jsme ještě neviděli. Zároveň jsme pro vás všechny připravili fotosoutěž, jejíž podmínkou je vyfotit se na ZS s čertem a Mikulášem a to buď jako rodina a nebo jako skupinka v hokejových dresech a nebo vytvořit si nějaký freestyle. Každá kategorie bude mít svého vítěze, o kterém rozhodneme my všichni. Fotografie totiž budou dány na FACE HC STADION VRCHLABÍ a všichni budeme hlasovat. Kdo bude mít nejvíce "like", ten vyhrává. A ceny budou opravdu zajímavé. Pro kluky a holky je připravena také mikulášská nadílka, určitě budete spokojeni s nadílkou od HC a našich partnerů. Samozřejmě nebude chybět ani hod pukem, ke kterému se rovněž váží pěkné ceny. Tak co, přesvědčili jsme vás? Jestli ano, budeme se těšit s vámi všemi na viděnou:-)