HC Stadion Vrchlabí – Posila vrchlabského kádru

Posila vrchlabského kádru

02.07.2014
Jana Poskerová

Na vrchlabskou soupisku připisujeme první posilu na nadcházející sezónu. Je jí útočník Jan Matějka, který do Krkonoš zamíří z Berouna.

Šestadvacetiletý hráč přichází do Vrchlabí na roční hostování, jeho domovským klubem je Zlín. S hokejem začínal v Šumperku, poté se přesunul do Zlína, kde strávil svou juniorskou kariéru a také nastupoval za seniory v extralize. Na Moravě prezentoval také Vsetín, Hodonín, Přerov, Olomouc, Porubu a Šumperk. Minulou sezónu strávil v dresu Berouna.

Jak řekl manažer domácího klubu Jaromír Látal: "V Matějkovi jsme do týmu získali fyzicky silného hráče v hokejově nejproduktivnějším věku. Matějka je levák, navíc má zkušenosti z vyšších soutěží, což jistě na vrchlabském ledě zúročí."