HC Stadion Vrchlabí – Vrchlabští hokejisté se budou na ledě Kobry snažit uhájit páté místo
A Team

Vrchlabští hokejisté se budou na ledě Kobry snažit uhájit páté místo

15.02.2014
Tomáš Pavlík

Základní část druhé ligy je, dá se říct, u konce. V neděli se bude hrát předposlední kolo, ve kterém Stadion vyzve v hlavním městě domácí Kobru. Ta ztrácí na Vrchlabí pouze dva body a horalové tak budou dělat všechno pro to, aby uhájili pátou příčku v tabulce.

HC Stadion Vrchlabí - Vydrží Vrchlabí ve svých výborných výkonech i poslední dvě kola?

O formě Stadionu asi nemá cenu mluvit. Z posledních sedmnácti zápasů zvítězili modro-bílí hned 14krát. Ve čtvrtek doma porazili Klášterec po třetinách 1:0, 2:1, 1:1 celkovým výsledkem 4:2.

Jak už bylo řečeno, vrchlabští hokejisté drží páté místo s 57 nasbíranými body. Teoreticky můžou útočit i na čtvrtou pozici, kterou momentálně okupuje Žďár nad Sázavou, jenž má však na svém kontě 62 bodů.

HC Kobra Praha - Pražané se budou před vlastními diváky snažit dotáhnout na Vrchlabí

Kobra ve svých dvou posledních utkáních porazila své soupeře (Pelhřimov, Milevsko) 5:2 a 10:4, přičemž celkové skóre z těchto dvou zápasů má 14:6!

Asi není nutno zmiňovat, že celek z hlavního města je o dva body za Vrchlabím a bude tedy bojovat o posun o pozici vpřed. Stadionu bude stačit k udržení stávající pozice bod.

Rok založení klubu: 1929
Klubové barvy: modrá, žlutá
Webové stránky: www.hckobra.cz

Vedení klubu

Prezident klubu a ředitel ZS: Miloslav Šeba
Zástupce prezidenta: Patrik Šeba
Sekretář klubu: Bohumil Chmelík
Ekonom: Karel Hrubý

Hlavní trenér: Miloslav Šeba
Asistent trenéra: M. Vrzal
Asistent trenéra: M. Slanina
Vedoucí družstva: B. Mikeš

Poslední vzájemné utkání

Nedělní soupeři se střetli na konci listopadu v Podkrkonoší. Vrchlabští tehdy každou třetinu museli dotahovat jednogólový náskok Kobry, což se jim však vždy podařilo, a poté si díky Bláhově rozhodujícímu nájezdu připsali bonusový bod.

Sobota 23. listopadu, 16. kolo: HC Stadion Vrchlabí - HC Kobra Praha 4:3 po SN (1:1, 1:1, 1:1 - 0:0)

Duel se odehraje v něděli, a to v netradičním čase již od 13 hodin na ledě pražské Kobry.