HC Stadion Vrchlabí – Pomohli jsme s Martinem

Pomohli jsme s Martinem

11.11.2013
Jana Poskerová

Přiznivci vrchlabského hokeje moc dobře vědí, že klub se zapojuje i do mimohokejových aktivit. Také v listopadu tomu nebylo jinak. HC Stadion Vrchlabí se dal do spolku s MC Kopretina a 11.11.2013 se od zimáku vydal na pochod předlouhý lampionový průvod.

Cíl cesty byl u vrchlabského Zámku, kde účastníci čekali na příjezd sv. Martina na bílém koni. Chvíli trvalo než se klikatící had lampionů celý přesunul, ale počasí přálo a převážně dětští účastníci z plných plic na Martina volali.

A dočkali se, bělouš s Martinem přicválal, pozdravil se s dětmi a zase zmizel do nebeských výšin.

Tím ale program nekončil, před Zámkem byla připravena ohňová show a v aule zámku si pak všichni mohli zazpívat s hudebníky ze Základní umělecké školy Vrchlabí.

Akce se vydařila, lampiony neshořely, Martin přijel a nechal dětem i sladký pozdrav, ohnivé tyče se protočily a hlasivky se také procvičily.

Organizátoři, tedy HC Stadion a MC Kopretina tímto ještě jednou děkují za pomoc Kněžické chalupě, ZUŠ Vrchlabí, městu Vrchlabí, ohňové show, Botta Caffé a fan klubu za zapůjčení megafonu.

Fotky http://hory200.rajce.idnes.cz/Lampionovy_pruvod_za_sv.Martinem_-_Vrchlabi_11.11.2013