HC Stadion Vrchlabí – Raz - dva - tři - mrkev

Raz - dva - tři - mrkev

02.10.2013
Jana Poskerová

Ne, nikdo v redakci se nezbláznil. Tento pokřik vyprovází mužstvo staršího dorostu na ledovou plochu a v měsíci říjnu se nováček C.E.B. ligy představí na domácím ledě celkem třikrát.

Diváci si jistě dobře vzpomenou na finálový zápas s Vlky z Jablonce, který měl ten správný hokejový drive. A jak potvrdil kapitán týmu Honza Kerekanič, mužstvo si vede dobře i v nové sezoně. První čtyři zápasy brali krkonošští všechny body, v 5. kole byla šťastnější Chrudim, ale v 6.kole kluci z Krkonoš vyhráli nad Příbramí. Právě proto se budou chtít na domácím ledě také blýsknout. V 7. kole na ně doma čekají Velké Popovice. Celé mužstvo táhne za jeden provaz a jeden nevyhraný zápas nic neznamená. Pokud se bude i nadále střelecky dařit Tatarovi, který má za sebou dva hattricky, mají se soupeři nač těšit.

Důležitá poznámka do diáře:
11.10. 19,30 starší dorost x TJ Slavoj Velké Popovice
18.10. 19,30 starší dorost x HC Rebel Havlíčkův Brod
20.10. 13,00 starší dorost x HC Tábor

A nezapomeňte: Raz, dva, tři, mrkev!!!