Archiv článků

Posledních 30 článků

17.10.Souhrn mládeže 13.10. - 15.10.2017Daniela UdatnáOpět Vám přinášíme shrnutí mládeže za uplynulý víkend spolu s komentářem Jiřího Jakubce k jednotlivým kategoriím.
16.10.Jsem šťastný, že jsem si za Vrchlabí mohl zase zahrát, říká Jakub MoníkLucie HorčičkováNa sobotní zápas proti Řisutám nastoupil na střídavé starty mladý vrchlabský odchovanec Jakub Moník. Ten působí již pátým rokem v hradecké juniorce jako obránce. Na Vrchlabí vzpomíná velmi rád a je nadšený, že si za něj mohl opět zahrát. V rozhovoru prozradil, čemu se věnuje ve volném čase a jak zvládá školu kombinovat s hokejem.
14.10.Buldoci odjíždí z Vrchlabí bez boduVRC - RIS 5:3, 10.kolo | Alan ŠrámekStadion vyjel na led s tím, že po dvou nepovedených utkáních potřebuje bodovat naplno. Vrchlabí se dostalo po brankách Šťastného, Šimoníčka a Filipa ke konci druhé třetiny do vedení 3:1. Zdálo se, že Vrchlabí utkání bez problémů dotáhne do vítězného konce, ovšem zápas hosté nakonec zdramatizovali. Nejprve snížil Babický a pět minut před koncem vyrovnal Krpata. Jako správný kapitán se ukázal Martin Filip, který tři a půl minuty před koncem vstřelil vítěznou branku. Tři body poté ještě pečetil střelou do prázdné branky Jiří Šimoníček.
12.10.Do Vrchlabí zavítají HC ŘisutyVRC - RIS 5:3, 10.kolo | Raina TomanováV dalším utkání sezony se proti sobě postaví HC Stadion a Buldoci z Řisut. Řisuty jsou aktuálně na posledním místě v tabulce, ačkoliv v posledním zápase zvítězily nad Kobrou Praha. Vrchlabští obsadili 4. místo po prohraném zápase s Děčínem.
11.10.Vrchlabí ztratilo body v DěčíněDEC - VRC 6:3, 9.kolo | Raina TomanováDevátým kolem pokračovala 2.liga. V něm HC Stadiom zajížděl na děčínský led. Po vyrovnaných dvou třetinách si tři body ukořistili domácí, kteří přehráli horaly v poslední části 3:0 a body tak zůstaly na domácí půdě.
10.10.Souhrn mládeže 6.10. - 8.10.2017Daniela Udatná
Po týdnu Vám přinášíme další informace o tom, jak si vedly naše mladé hvězdy.
Všechny kategorie podaly výborné výkony a od našich trenérů si zasloužily jen slova chvály
9.10.Stadion zajíždí na led děčínských MedvědůDEC - VRC 6:3, 9.kolo | Alan ŠrámekVe středu je na programu deváté kolo druhé hokejové ligy. Na děčínském ledě bude k vidění šlágr kola, ve kterém se představí místní Medvědi, jenž jsou momentálně v tabulce druzí. Třetí Vrchlabí pojede bojovat na horkou půdu, kde letos dokázali sebrat body pouze Vlci z Jablonce. Přetěžké utkání čeká na hráče Vrchlabí ve středu v 18:00.
7.10.HC Stadion Vrchlabí podlehl soupeři v prodlouženíVRC - TRU 3:4, 8.kolo | Daniela UdatnáHC Bak Trutnov porazil v dnešním zápase HC Stadion Vrchlabí v prodloužení 4:3. Autory branek domácích byli 19. Abraham (Oppelt, Filip), 47. Oppelt (Jirků, Šimoníček), 51. Matějček (Bláha), branky Trutnova vstřelili 27. Vácha (Kolář, Půlpán), 38. Suk (Smékal), 52. T. (Kastner.), 62. Kastner. Z tohoto zápasu si Stadion odnáší 1 bod, zatímco soupeř si připíše 2 body. Vrchlabí se tímto posouvá na 3. místo v tabulce.
6.10.Derby proti Drakům je tu!VRC - TRU 3:4, 8.kolo | Lucie HorčičkováV dalším zápase se HC Stadion Vrchlabí postaví svému rivalovi z Trutnova, se kterým tak sehraje první společný zápas letošní sezony. Nenechte si ujít strhující souboj plný napětí, emocí, osobních soubojů a krásných hokejových momentů již tuto sobotu 7.října 2017 na vrchlabském zimním stadionu.
5.10.INFORMACE PRO FANOUŠKYDaniela Udatná
Zde najdete kompletní informace pro fanoušky,
které se týkají opatření na derby s HC Bak Trutnov 7. 10.2017
1.10.Jak si vedly naše naděje v tomto týdnuDaniela UdatnáBěhem tohoto týdne nehrál své zápasy pouze A-team, ale také naše mladé naděje napříč kategoriemi. Zde najdete souhrn spolu s komentáři k zápasům.
30.9.Vrchlabí porazilo Kobru a z Prahy si odváží všechny bodyKOB - VRC 2:4, 6.kolo | Alan ŠrámekTo, že utkání na horkém pražském ledě nebude procházka růžovou zahradou bylo jasné již před zápasem. Kobra Praha také začala utkání lépe a brzy se dostala do vedení. Stadion plnil výborně taktické pokyny a do konce třetiny skóre otočil po brankách Pšurného a Šťastného. Ve druhé třetině se v hlavním městě čekalo marně na další branku. Ta přišla až v závěrečné třetině, když poslal Vrchlabí do dvoubrankového vedení Maďar. Kobra utkání ještě zdramatizovala, ovšem tečku za utkáním udělal dvě a půl minuty před koncem Tomáš Tržický.
29.9.Za dalším zápasem pojede HC Vrchlabí do PrahyKOB - VRC 2:4, 6.kolo | Vendula SahánkováHC Kobra Praha je v současné době v tabulce na pátém místě, HC Stadion na druhém, ale pražský celek je ve skluzu o jedno kolo.
28.9.Vždycky jsem chtěl být jedním z nich, říká René MachLucie HorčičkováSeznamte se s Rendou Machem… Nadějný osmnáctiletý útočník je momentálně nejmladším hráčem našeho A-týmu. Vrchlabský odchovanec, který zároveň pomáhá ve výchově malých hokejistů, nám zodpověděl pár otázek…
27.9.Další vítězství na domácí půděVRC - JAB 4:3, 5.kolo | Vendula SahánkováHC Stadion proti Vlkům předvedl zajímavý zápas, který přinesl další 3 body do tabulky. Jablonečtí jej zakončili hrou bez brankáře, která jim však nepřinesla kýžené ovoce. Diváci mohli celý zápas sledovat napínavé akce.
26.9.Další domácí zápas bude proti VlkůmVRC - JAB 4:3, 5.kolo | Vendula SahánkováDruhá liga bude ve středu pokračovat dalším kolem. Tentokrát se ve Vrchlabí představí houževnatý tým jabloneckých Vlků, kteří budou chtít bodovat v rámci pátého kola proti svému odvěkému rivalovi. Utkání začne na vrchlabském ledě přesně v 18:00.
23.9.Další tři body veze Stadion ze SlanéhoMOS - VRC 4:7, 4.kolo | Raina TomanováZajímavou přestřelku přineslo čtvrté kolo 2. hokejové ligy v zápase mezi Slaným a Vrchlabím. Nakonec si HC Stadion odváží všechny tři body, rozhodl o nich ve třetí třetině, kdy dokázal vstřelit čtyři branky, na které soupeř již nestačil odpovědět.
23.9.Týden hokejeDaniela Udatná
22.9.Vrchlabí zajíždí do SlanéhoMOS - VRC 4:7, 4.kolo | Raina TomanováPo prvním prohraném utkání si mohou hráči HC Stadionu spravit chuť na ledě SHK Antiradary Slaný (vystupující oficiálně jako HC Most), kam zavítají v sobotu.
22.9.Jak to vidí kapitán…VRC - LET 3:6, 3.kolo | Lucie HorčičkováKapitán vrchlabského A-týmu Martin Filip hodnotí přípravu zakončenou přátelskými zápasy jako kvalitní, je spokojen s posilami a je přesvědčen, že při správném přístupu hráčů bude herní projev mužstva s probíhající sezonou lepší a lepší.
21.9.První prohra = "bramborová" příčkaJan PřikrylTřetí zářijovou středu bylo na programu třetí kolo západní skupiny druhé hokejové ligy. V tomto kole roli favorita potvrdily Kobra a Děčín. Pro někoho překvapení bylo na ledě ve Slaném, kde hráli Řisuty, kteří nestačili na Draky z Bíliny. Baník Sokolov dokázal vyhrát na ledě Trutnova.
20.9.Stadion na Letce nestačil VRC - LET 3:6, 3.kolo | Jan PřikrylHosté začali aktivněji a dostávali se do více šancí. Jednu z nich využil v deváté minutě Dyrynk. Vrchlabí se poté herně vyrovnalo Letcům a zásluhou jim bylo vyrovnání z hole Pšurného. V prostřední části se dostali hosté brankou Kotyry do vedení 2:1, avšak po dvou brankách Miškovského vedli domácí 3:2. Hosté si však své ztracené vedení vzali zpět, když se dokázal prosadit nejprve opět Kotyra a poté také Václav Prchal. V poslední třetině se prosadili Dyrynk a hattrick si připsal kapitán Kotyra.
19.9.Další zápas bude proti nováčkovi z LetňanVRC - LET 3:6, 3.kolo | Raina TomanováJiž druhý domácí zápas odehrají vrchlabští ve třetím kolem letošní sezony. Tentokrát bude jejich soupeřem nováček HC Letci Letňany, kterému se začátek 2. hokejové ligy nevydařil.
18.9.Vybojovaná výhra v Sokolově = udržení na vedoucích příčkách Jan PřikrylTřetí zářijovou sobotu bylo na programu druhé kolo západní skupiny druhé hokejové ligy. V tomto kole potvrdily výhry z úvodního kola Děčín a Jablonec. Krkonošské derby dopadlo lépe pro nováčka ze Dvora Králové a pražské derby zvládla lépe hostující Kobra.
16.9.2. kolo - Nejdelší cesta za soupeřem přinesla další body!SOK - VRC 5:6, 2.kolo | Jan PřikrylPrvní třetina přinesla hned 5 branek - dvě branky vstřelili domácí Čejka a Strunz, z hostů skórovali Chleborád, Šimoníček a Miškovský. Druhou třetinu opanovali Sokolovští brankou Přindiše. Třetí třetina začínala se stejným skóre 3:3 a i v této třetině padlo 5 branek - dvě branky vstřelili hráči Sokolova Trapl s Rohanem a tři branky vstřelili hráči Vrchlabí Štastný, Miškovský a vítěznou branku opět Tomáš Štastný.
15.9.Tolik bodů? Pravděpodobně v deváté třídě, vzpomíná Patrik UrbanVRC - DKL 7:2, 1.kolo | Alan ŠrámekPatrik Urban v den utkání se Dvorem Králové oslavil své čtyřiadvacáté narozeniny a nutno podotknout, že je oslavil ve velké stylu. Celkem pěti body se podílel na vítězství Vrchlabí nad Dvorem Králové 7:2. Třetí lajna si celkově vedla velmi dobře, když byla celkově u pěti branek domácího celku.
14.9.První ostrý zápas venkuSOK - VRC 5:6, 2.kolo | Vendula SahánkováZa prvním zápasem ven vycestuje Vrchlabí až do Sokolova, kde se utká s Baníkem od 17:30.
14.9.Po prvním kole jdeme do čela tabulkyJan PřikrylDruhou zářijovou středu bylo na programu úvodní kolo západní skupiny druhé hokejové ligy. V tomto kole se zrodilo překvapení na ledě pražské Kobry, odtud si odvedli 2 body hosté ze Sokolova. Pro někoho překvapení na úkor Řisut, kteří schytali výprask na ledě Medvědů z Děčína. Za to Jablonec potvrdil roli favorita. Souboj mezi Trutnovem a Bílinou bylo odloženo.
13.9.Na úvod poklidné vítězství VRC - DKL 7:2, 1.kolo | Jan PřikrylPrvní třetinu opanovalo trio Pojkar, Pšurný a dnešní oslavenec Urban, kteří se postarali o dvě branky. První polovinu prostřední části ovládli domácí třemi brankami a druhou naopak hosté dvěma rychlými brankami. Poslední část si pro sebe opět pronajalo stejné trio jako v první třetině.
12.9.První zápas sezony a hned derby!VRC - DKL 7:2, 1.kolo | Lucie HorčičkováPrvní mistrovské utkání, a zároveň derby, odehraje HC Stadion Vrchlabí s nováčkem 2.ligy HC RODOS Dvůr Králové. Nová sezona tak pro Vrchlabí začne již tuto středu 13.9. 2017 na domácím ledě, kde proběhne v 17:45 slavnostní zahájení.