Archiv článků

V září 2017 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
30.9.Vrchlabí porazilo Kobru a z Prahy si odváží všechny bodyKOB - VRC 2:4, 6.kolo | Alan ŠrámekTo, že utkání na horkém pražském ledě nebude procházka růžovou zahradou bylo jasné již před zápasem. Kobra Praha také začala utkání lépe a brzy se dostala do vedení. Stadion plnil výborně taktické pokyny a do konce třetiny skóre otočil po brankách Pšurného a Šťastného. Ve druhé třetině se v hlavním městě čekalo marně na další branku. Ta přišla až v závěrečné třetině, když poslal Vrchlabí do dvoubrankového vedení Maďar. Kobra utkání ještě zdramatizovala, ovšem tečku za utkáním udělal dvě a půl minuty před koncem Tomáš Tržický.
29.9.Za dalším zápasem pojede HC Vrchlabí do PrahyKOB - VRC 2:4, 6.kolo | Vendula SahánkováHC Kobra Praha je v současné době v tabulce na pátém místě, HC Stadion na druhém, ale pražský celek je ve skluzu o jedno kolo.
28.9.Vždycky jsem chtěl být jedním z nich, říká René MachLucie HorčičkováSeznamte se s Rendou Machem… Nadějný osmnáctiletý útočník je momentálně nejmladším hráčem našeho A-týmu. Vrchlabský odchovanec, který zároveň pomáhá ve výchově malých hokejistů, nám zodpověděl pár otázek…
27.9.Další vítězství na domácí půděVRC - JAB 4:3, 5.kolo | Vendula SahánkováHC Stadion proti Vlkům předvedl zajímavý zápas, který přinesl další 3 body do tabulky. Jablonečtí jej zakončili hrou bez brankáře, která jim však nepřinesla kýžené ovoce. Diváci mohli celý zápas sledovat napínavé akce.
26.9.Další domácí zápas bude proti VlkůmVRC - JAB 4:3, 5.kolo | Vendula SahánkováDruhá liga bude ve středu pokračovat dalším kolem. Tentokrát se ve Vrchlabí představí houževnatý tým jabloneckých Vlků, kteří budou chtít bodovat v rámci pátého kola proti svému odvěkému rivalovi. Utkání začne na vrchlabském ledě přesně v 18:00.
23.9.Další tři body veze Stadion ze SlanéhoMOS - VRC 4:7, 4.kolo | Raina TomanováZajímavou přestřelku přineslo čtvrté kolo 2. hokejové ligy v zápase mezi Slaným a Vrchlabím. Nakonec si HC Stadion odváží všechny tři body, rozhodl o nich ve třetí třetině, kdy dokázal vstřelit čtyři branky, na které soupeř již nestačil odpovědět.
23.9.Týden hokejeDaniela Udatná
22.9.Vrchlabí zajíždí do SlanéhoMOS - VRC 4:7, 4.kolo | Raina TomanováPo prvním prohraném utkání si mohou hráči HC Stadionu spravit chuť na ledě SHK Antiradary Slaný (vystupující oficiálně jako HC Most), kam zavítají v sobotu.
22.9.Jak to vidí kapitán…VRC - LET 3:6, 3.kolo | Lucie HorčičkováKapitán vrchlabského A-týmu Martin Filip hodnotí přípravu zakončenou přátelskými zápasy jako kvalitní, je spokojen s posilami a je přesvědčen, že při správném přístupu hráčů bude herní projev mužstva s probíhající sezonou lepší a lepší.
21.9.První prohra = "bramborová" příčkaJan PřikrylTřetí zářijovou středu bylo na programu třetí kolo západní skupiny druhé hokejové ligy. V tomto kole roli favorita potvrdily Kobra a Děčín. Pro někoho překvapení bylo na ledě ve Slaném, kde hráli Řisuty, kteří nestačili na Draky z Bíliny. Baník Sokolov dokázal vyhrát na ledě Trutnova.
20.9.Stadion na Letce nestačil VRC - LET 3:6, 3.kolo | Jan PřikrylHosté začali aktivněji a dostávali se do více šancí. Jednu z nich využil v deváté minutě Dyrynk. Vrchlabí se poté herně vyrovnalo Letcům a zásluhou jim bylo vyrovnání z hole Pšurného. V prostřední části se dostali hosté brankou Kotyry do vedení 2:1, avšak po dvou brankách Miškovského vedli domácí 3:2. Hosté si však své ztracené vedení vzali zpět, když se dokázal prosadit nejprve opět Kotyra a poté také Václav Prchal. V poslední třetině se prosadili Dyrynk a hattrick si připsal kapitán Kotyra.
19.9.Další zápas bude proti nováčkovi z LetňanVRC - LET 3:6, 3.kolo | Raina TomanováJiž druhý domácí zápas odehrají vrchlabští ve třetím kolem letošní sezony. Tentokrát bude jejich soupeřem nováček HC Letci Letňany, kterému se začátek 2. hokejové ligy nevydařil.
18.9.Vybojovaná výhra v Sokolově = udržení na vedoucích příčkách Jan PřikrylTřetí zářijovou sobotu bylo na programu druhé kolo západní skupiny druhé hokejové ligy. V tomto kole potvrdily výhry z úvodního kola Děčín a Jablonec. Krkonošské derby dopadlo lépe pro nováčka ze Dvora Králové a pražské derby zvládla lépe hostující Kobra.
16.9.2. kolo - Nejdelší cesta za soupeřem přinesla další body!SOK - VRC 5:6, 2.kolo | Jan PřikrylPrvní třetina přinesla hned 5 branek - dvě branky vstřelili domácí Čejka a Strunz, z hostů skórovali Chleborád, Šimoníček a Miškovský. Druhou třetinu opanovali Sokolovští brankou Přindiše. Třetí třetina začínala se stejným skóre 3:3 a i v této třetině padlo 5 branek - dvě branky vstřelili hráči Sokolova Trapl s Rohanem a tři branky vstřelili hráči Vrchlabí Štastný, Miškovský a vítěznou branku opět Tomáš Štastný.
15.9.Tolik bodů? Pravděpodobně v deváté třídě, vzpomíná Patrik UrbanVRC - DKL 7:2, 1.kolo | Alan ŠrámekPatrik Urban v den utkání se Dvorem Králové oslavil své čtyřiadvacáté narozeniny a nutno podotknout, že je oslavil ve velké stylu. Celkem pěti body se podílel na vítězství Vrchlabí nad Dvorem Králové 7:2. Třetí lajna si celkově vedla velmi dobře, když byla celkově u pěti branek domácího celku.
14.9.První ostrý zápas venkuSOK - VRC 5:6, 2.kolo | Vendula SahánkováZa prvním zápasem ven vycestuje Vrchlabí až do Sokolova, kde se utká s Baníkem od 17:30.
14.9.Po prvním kole jdeme do čela tabulkyJan PřikrylDruhou zářijovou středu bylo na programu úvodní kolo západní skupiny druhé hokejové ligy. V tomto kole se zrodilo překvapení na ledě pražské Kobry, odtud si odvedli 2 body hosté ze Sokolova. Pro někoho překvapení na úkor Řisut, kteří schytali výprask na ledě Medvědů z Děčína. Za to Jablonec potvrdil roli favorita. Souboj mezi Trutnovem a Bílinou bylo odloženo.
13.9.Na úvod poklidné vítězství VRC - DKL 7:2, 1.kolo | Jan PřikrylPrvní třetinu opanovalo trio Pojkar, Pšurný a dnešní oslavenec Urban, kteří se postarali o dvě branky. První polovinu prostřední části ovládli domácí třemi brankami a druhou naopak hosté dvěma rychlými brankami. Poslední část si pro sebe opět pronajalo stejné trio jako v první třetině.
12.9.První zápas sezony a hned derby!VRC - DKL 7:2, 1.kolo | Lucie HorčičkováPrvní mistrovské utkání, a zároveň derby, odehraje HC Stadion Vrchlabí s nováčkem 2.ligy HC RODOS Dvůr Králové. Nová sezona tak pro Vrchlabí začne již tuto středu 13.9. 2017 na domácím ledě, kde proběhne v 17:45 slavnostní zahájení.
11.9.Pozvánka na derbyJan PřikrylA JE TO TADY!!! Ve středu 13.9. zahájíme sezónu s nováčkem ligy HC RODOS Dvůr Králové a vy u toho nesmíte chybět!!